Työntekijät

Ylitornion seurakunta ja sen työntekijät palvelevat Sinua seuraavissa numeroissa.

 

Suorat numerot ja sähköpostiosoitteet ((a)=@) työntekijöille:

Kirkkoherra Matti Salminen 040 550 8246 matti.salminen(a)evl.fi

Seurakuntapastori Jonna Tolonen 040 522 7419 jonna.tolonen(a)evl.fi

Kanttori 

sijaisena kanttori Pekka Pyykönen 040 861 1042 


Diakoni Ritva Eronen 040 831 9022 ritva.eronen(a)evl.fi

 

Nuorisodiakoni Ilkka Korva 0405226835 ilkka.korva(a)evl.fi

Perhetyöntekijä Minna Juvani 040 521 9427 minna.juvani(a)evl.fi

Talouspäällikkö Jukka Aatsinki 0400 399 270 jukka.aatsinki(a)evl.fi

Suntio Matti Holster 0400 510 321 matti.holster(a)evl.fi