Yhteydenotto

Ylitornion seurakunta ja sen työntekijät palvelevat Sinua seuraavissa numeroissa.

Kirkkoherranvirasto Jaana Kauvosaari 040 521 9384 ylitornio(a)evl.fi

Virasto auki ma-ke 9-11, 11.45-14

 

Suorat numerot ja sähköpostiosoitteet ((a)=@) työntekijöille:

Kirkkoherra Matti Salminen 040 550 8246 matti.salminen(a)evl.fi


Seurakuntapastori Emilia Helavuo 040 522 7419 emilia.helavuo(a)evl.fi


Kanttorin sijainen Pekka Pyykönen 040 861 1042 


Diakoni Ritva Eronen 040 831 9022 ritva.eronen(a)evl.fi, vuorotteluvapaalla vuoden 2017 loppuun asti.

sijainen

Diakonissa Ritva Lampela 040 831 9022 ritva.lampela(a)evl.fi

Nuorisodiakoni Ilkka Korva 0405226835 ilkka.korva(a)evl.fi

Lapsi- ja nuorisotyönohjaaja Susanne Mäkikyrö 040 521 9427 susanne.makikyro(a)evl.fi

Talouspäällikkö Jukka Aatsinki 0400 399 270 jukka.aatsinki(a)evl.fi

Suntio Matti Holster 0400 510 321 matti.holster(a)evl.fi