Yhteydenotto

Ylitornion seurakunta ja sen työntekijät palvelevat Sinua seuraavissa numeroissa:

Kirkkoherranvirasto Jaana Kauvosaari 040 521 9384 ylitornio(a)evl.fi

Virasto auki ma-ke 9-11, 11.45-14

 

Suorat numerot ja sähköpostiosoitteet ((a)=@) työntekijöille:

Kirkkoherra Matti Salminen 040 550 8246 matti.salminen(a)evl.fi

 

Seurakuntapastori Jonna Tolonen 040 522 7419 jonna.tolonen(a)evl.fi (äitiyslomalla)


Kanttori Pekka Pyykönen 040 861 1042 


Diakoni Ritva Eronen 040 831 9022 ritva.eronen(a)evl.fi

Nuorisodiakoni Ilkka Korva 0405226835 ilkka.korva(a)evl.fi

Perhetyöntekijä Minna Juvani 040 521 9427 minna.juvani(a)evl.fi

Talouspäällikkö Pirta Melaluoto 0400 399 270 pirta.melaluoto(a)evl.fi

Suntio Matti Holster 0400 510 321 matti.holster(a)evl.fi

 

Seurakunta löytyy myös Facebookista: 

https://www.facebook.com/ylitornioseurakunta/